תודה על הורדת המדריך לעסקים בלינקדאין

תודה על הורדת המדריך העברי הראשון בנושא מינוף לינקדאין לקידום מטרות העסק או הארגון שלך

במקביל להפנייתך לדף זה, נשלח אליך גם דוא"ל עם הקישור למדריך. אנו ממליצים לבדוק את תיבת הדוא"ל שלך כדי לוודא שהדוא"ל מאיתנו לא נשלח לתיבת הספאם.

המדריך נכתב מנסיון פרקטי שלנו ולאחר למעלה מ-3 שנות הדרכה והכשרת למעלה מ- 1,000 איש על כל הסודות והדרכים למינוף הרשת העסקית הגדולה בעולם.

המדריך יקדם את מטרות העסק והארגון שלך על ידי:

 • איתור לידים ולקוחות חדשים
 • מיתוג ומיצוב הארגון בפני קהל יעד ממוקד
 • איתור ספקים ושותפים בישראל ובעולם
 • בניית ושימור נטוורקינג מקצועי לאורך זמן.

להורדת המדריך לחצו כאן

או בקישור המלא: http://www.hrd.co.il/wp-content/uploads/2011/06/6stepsLinkedin.pdf


נשמח לסייע לכם בהדרכות למנהלים ולאנשי משאבי אנוש לגיוס עובדים בלינקדאין, או בהצעת השירות לאיתור מועמדים עבורכם בלינקדאין וברשתות נוספות.

לפרטים נוספים: מיכל בן שבת 072-2505483


Share

2 תגובות על תודה על הורדת המדריך לעסקים בלינקדאין

 1. אשר

  שלום רב,
  ראשית תודות על המדריך ועל הטיפים באתר.
  אני קורא אצלכם ובכלל לא מעט על החשיבות של תחזוק קשרים. היינו לא דיי ביצירת הקשר לראשונה אלא בתחזוקה שוטפת שלו על מנת להישאר במודעות.
  אני ממש מסכים לכך ואולם גם לאחר שהגדרתי קהל היעד שלי ויהא מצומצם ככל שיהא עדיין מדובר בהשקעה רבה מידי (אפילו שעה ביום לא תספיק )לתחזוקה שכזו
  האם יש עצה?
  תודה רבה
  אשר

 2. hrd

  הי אשר,
  אתה בהחלט צודק – חלק מרכזי הוא תחזוקת קשר ומודעות לאורך זמן.
  העצה קשורה לשני עקרונות- הראשון, הוא לא לנסות לבד לעשות את תחזוקת הקשר, אלא לרתום את עובדי הארגון – בייחוד את אלה העוסקים באותו תחום שאתה רוצה לקדם. כלומר, לייצר במה/זירה בה עובדי ומנהלי הארגון יכולים להיות באינטראקציה עם המועמדים והמתעניינים הפוטנציאלים, ולשמור איתם על קשר בתחום המקצועי.
  העקרון השני, הוא להבין שאתה לא חייב לייצר את אותה זירה, אלא יכול לזהות זירות/פורומים/קבוצות בהם נמצאים אותם אנשי קשר שמעניינים אותך, ולהזמין את נציגי הארגון, העובדים והמנהלים, לפעול בזירות הללו. כך לא הכל יהיה תלוי בך, ואפילו לא תהיה חייב לבנות סביבה עסקית רלוונטית לתחום. מצד שני, כשתרצה לגייס, כבר יהיו קשרים עסקיים ומקצועיים שנבנו עם הזמן, ויכוונו לתחום הגיוס. מקווה שהבהרתי את עצמי… מוזמן לשאול אם לא.
  בהצלחה
  מורית

הוספת תגובה

הערה: אם את/ה רוצה לצרף את התמונה שלך לתגובה צריך לעדכן באתר Gravatar
Share