רוצה להיות חלק מקבוצה?

כולנו לוקחים חלק בקבוצות שונות ביום-יום. קבוצת העובדים בארגון, צוות מקצועי, צוות של פרויקט, הקבוצה הפרטית שלנו במשפחה בבית. קבוצות שונות וכל אחת מהן נותנת לנו משהו אחר שמלווה אותנו ביום יום.

קבוצות נותנות לנו לעתים קרובות – כוח.

זו אחת הסיבות שאנחנו נוהגים להצטלם לצילום קבוצתי בסוף תהליך עם קבוצת אנשים. אנחנו רוצים לזכור ו"לקחת איתנו" את הכוח של הקבוצה.

בסקרים השונים שקיימנו לקוראי הדיוור ובתגובות לכנס הגיוס הראשון, רבים כתבו לנו שהם רוצים קבוצת עמיתים. דיברו על הצורך העז להתייעץ עם עמיתים למקצוע ולהבין האם האתגרים והמורכבויות שלנו בתפקיד משותפות גם לאחרים. אולי יש מישהו שעשה זאת בעבר ונוכל ללמוד ממנו/ממנה?

סיפרתי הרבה לאחרונה על הקבוצה בה אנחנו לוקחים חלק – קבוצה של בעלי עסקים קטנים ששותפים לתוכנית הליווי של "הרדוף ליווי עסקי". קבוצה מרתקת זו אוספת בתוכה מגוון מדהים של אנשים מהם אנחנו לומדים כל יום מחדש, ומקבלים רעיונות דוקא מאנשים שפועלים בתחומים שונים מתחום הגיוס. אנחנו מגלים שיש לרעיונות שקיבלנו מהקבוצה ערך עצום עבורנו ועבור לקוחותינו.

הנה התמונה של קבוצת העמיתים בה אנחנו לוקחים חלק, בסיום הרצאה של ביל גלייזר, מרצה מרתק, מומחה בינלאומי בתחום של שיווק ישיר. נראה אם תצליחו למצוא אותי (עיניים אדומות כמובן) ואת יעקב (מציץ מאחור עם חיוך רחב) בתמונה  קריצה

קבוצת בעלי עסקים ב

אחרי כל זה, אולי נראה ברור למה החלטנו להרים את הכפפה ולהקים קבוצת עמיתים למנהלי ומנהלות גיוס ומשאבי אנוש בארגונים.

תוכלו לקרוא עוד על הקבוצה וכמובן להירשם… כאן באתר "בית הספר לגיוס" של HRD.

אם התהליך מעניין אתכם או אם אתם מכירים מישהו שירצה להצטרף – מאד אודה לכם אם תעבירו לו/ה את הקישור: http://bit.ly/RecruitingMgrs

******************

רוצים לדעת מתי מתפרסמים פה פוסטים?

הרשמו לעדכונים באימייל או ב-RSS. לא מכירים RSS? הנה הסבר.

Share

הוספת תגובה

הערה: אם את/ה רוצה לצרף את התמונה שלך לתגובה צריך לעדכן באתר Gravatar
Share