מטוס גדול ממריא … ואצלנו בלגן

בעוד קצת פחות מ-13 שעות אני עומדת לטוס לשיקגו, לכנס OnRec Expo 2009 – כנס הגיוס המקצועי הראשון שאני מצטרפת אליו בחו"ל. עד עכשיו קראתי מאמרים, השתתפתי בהדרכות מקוונות ואפילו בכנסים מקוונים, אבל הפעם אני זוכה להיות שם פנים אל פנים.

הרבה דמויות שהכרתי וירטואלית – את האוואטר שלהם , את המאמרים שלהם, יהפכו ל"אמיתיים".

ההתרגשות הגדולה היא מפגישת צוות Arbita – הצוות המקסים שהכרנו דרך שעות שיחה רבות, במהלך ההכנות לקראת הסכם ההתקשרות שלנו, והיום אנו מייצגים אותם בישראל. הכנס הוא ההזדמנות הראשונה שלנו להיפגש סוף סוף In Person. הימים האחרונים השבוע נעו בין סדנאות והרצאות, פקסים ושיחות סביב הרבה הזמנות של הערכה לגיוס בלינקדאין ולא פחות חשוב – לקנות מתנות לילדים של צוות Arbita ובקלאווה (לפי הזמנה) ל Shally שחוגג יומולדת בשבוע הבא.

זה מצחיק לחשוב שאני טסה הערב… אמא שלי הדואגת שאלה אתמול אם אני כבר ארוזה, וזה הצחיק אותי. לא מצליחה לדמיין את זה אפילו. אני לחלוטין שאובה ל"כאן ועכשיו" שלי היום – יושבת במשרדנו החדש, הפקס מצלצל כל כמה דקות עם עוד הזמנה של הערכה, ויעקב ומיכל טובעים להם בין הארגזים והאריזות.

שולחים המון ערכות - גיוס עובדים בלינקדאין

שולחים המון ערכות - גיוס עובדים בלינקדאין

יש כבר 4 סיפורים מצויינים שהועלו לתחרות שלנו על גיוס מוצלח בלינקדאין (אם עוד לא קראתם זה הזמן לקרוא). כל סיפור שעולה עוזר לי לזכור למה אני משוכנעת שזה הכלי המוצלח ביותר לגיוס ברשת (בעולם ובישראל).

ביום ראשון, ה 1-11-09 בשעה 9:00 תסתיים התחרות ונודיע על הזוכים ב-3 ערכות מתנה. יש לכם עוד הזדמנות לצרף את הסיפור האישי שלכם! ביום ראשון ב-24:00 יסתיים שבוע ההשקה של הערכה ומחירה יחזור למחיר המלא (וגם הבונוסים המעולים כבר לא יעמדו לרשותכם…). אם התלבטתם על כך, אם שמעתם שזה כלי מצוין לגיוס עובדים אבל עוד לא התנסתם בעצמכם – אל תתלבטו. קבלו החלטה מהירה עוד היום. המבצע המצוין שאנחנו מציעים השבוע יסתיים באופן מוחלט ביום ראשון בחצות.

תאחלו לי הצלחה בנסיעה. אחגוג Halloween באמריקה לראשונה בהרבה שנים (הילדים מתים מקנאה)

מבטיחה לעדכן מהדרך / מהכנס – כאן בבלוג ובטוויטר שלי

Share

הוספת תגובה

הערה: אם את/ה רוצה לצרף את התמונה שלך לתגובה צריך לעדכן באתר Gravatar
Share