מורית חושפת הכל …

אני רוצה לחשוף משהו מאד אישי.
אולי כבר קראת משהו שכתבתי על זה מזמן… זה קשור לאחד התחביבים שלי שהכי "לא מסתדרים" עם התדמית שלי. זה תחביב שנתפס כ"רוחני", ואני הרי הכי "רגליים על הקרקע" שיש.

אז מה החשיפה הגדולה?
אני אוהבת לפתוח קלפים.
כן כן, קלפי טארוט, אמיתיים (אושו זן טארוט – למתעניינים)

יש לי חבילה אחת שמלווה אותי כבר כמה שנים, ומי שהיו בסדנאות שלי מזמן אפילו נהנו מהם, וליחידי סגולה גם "פתחתי" בקלפים. אבל זה תחביב מאד אישי שאני שומרת ובד"כ עושה בו "לביתי" ולחברות וחברים קרובים. השבוע, החלטתי לפתוח קלפים במשרד, עם מיכל ושלומית, ולשאול לגבי הכנס, מה לעשות כדי שיהיה הכי מוצלח שאפשר.

הקלף שיצא לי (כל הקלפים היו הפוכים, זה הקלף שמשכתי אחרי ששאלתי את השאלה), הפתיע כל כך את שלושתינו שהבנתי שאני חייבת לשתף:

קלף שנקרא "אנחנו העולם", מראה קבוצה של אנשים, רוקדים סביב כדור הארץ בידיים משולבות.

הנה מה שכתוב עליו בחוברת ההסבר: "קלף זה מייצג זמן של תקשורת, של חלוקת העושר שכל אחד מאיתנו מביא לשלם. אין כאן כל היצמדות, שום האחזות. זה מעגל שאין בו פחד מפני הרגשת נחיתות או עליונות… כאשר אנחנו יכולים לשלב את העושר הפנימי העצום שלנו כדי ליצור אוצר של אהבה ושל חכמה, אוצר שזמין לכול, אנחנו מחוברים יחד בתבנית איכותית של יצירה נצחית"

ישבתי והסתכלתי בקלף – הרי לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב בעצמי: זה אחד הדברים שבשבילי הכי חשובים בכנס – היכולת לחבור ביחד, קהילה של נשות ואנשי גיוס, לשתף, בלי נחיתות או עליונות, ללמוד אחד מהשני, אחת מהשנייה וביחד ליצור אוצר שזמין לכל. לי יש בראש תמונה. "חזון" אם תרצו, וברור לי שהכנס יהיה המפגש המדהים ביותר שאי פעם קיימנו בתחום הגיוס.

הבנתי, שהתמונה הברורה הזו זמינה לי בראש, אבל לאחרים שאנחנו בקשר איתם, יש התלבטויות שונות לגבי הכנס. ריכזנו עבורכם את ההתלבטויות שעולות בקרב מי שטרם נרשם לכנס, ובמחשבות שלנו לגביהן:

התלבטות #1: המנהל שלי לא אישר לי לצאת בגלל העלות הגבוהה של הכנס

אם המנהל שלך לא אישר לך לצאת בגלל העלות הגבוהה של הכנס, אולי הוא פשוט לא נחשף עדיין לערך הגדול שהכנס יוכל לתת לך ולארגון. הוא רואה את הכנס כרגע רק כהוצאה, אבל לא מבין שזו השקעה, שתחזיר את עצמה לארגון בעשרות מונים בזכות מה שתקבל/י במהלך שני ימי הכנס:

עלויות הגיוסים גבוהות היום?

אם אתם מתמודדים עם עלויות גבוהות לאיתור מועמדים במקורות גיוס הקיימים, יש לנו 2 סדנאות פרקטיות על גיוס ברשת, ו- 5 הרצאות שונות הנוגעות במקורות גיוס מגוונים

אם אתם נתקלים ביותר מדי טעויות גיוס (שעולות הון לארגון), ומנסים לבחון את שיטת המיון בה אתם משתמשים, יש לנו גם כאן, 2 סדנאות פרקטיות ו- 2 הרצאות שיישפכו אור חדש על הנושא הזה

"ממציאים את הגלגל" כל פעם, וזה גוזל מכם המון משאבים?

אם נכנסתם לא מזמן לתחום ואתם לא יודעים עם מי אפשר להתייעץ, הפעילות המובנית של הנטוורקינג שנציע בשני ימי הכנס, תעזור לכם להכיר וליצור קשרים עם עמיתים ממגוון ארגונים, שילוו אתכם ויעזרו לכם גם אחרי הכנס, עזרה שיכולה לחסוך לכם המון כשתמקד אתכם בדברים הנכונים.

אם אין לכם מערכת לניהול גיוס או מערכות לכלי מיון ממוחשבים ורציתם להתחיל לבחון, במקום לשרוף שעות בחיפוש הגורמים המתאימים – ריכזנו לכם בחדר אחד את כל הספקים המובילים בתחום בארץ (תציצו בדף הכנס ברשימת נותני החסות שלנו). כל הספקים החזקים בתחומם יהיו בכנס וישמחו לתת לכם הצעות מיוחדות (שגם הן תחסוכנה לכם לא מעט זמן וכסף)

אם אתם רוצים לבחון הכנסת חברות השמה שאתם לא עובדים איתן היום, או רוצים לראות את האנשים שמאחורי הלוגו, נציגי מספר חברות השמה מובילות יקחו חלק גם הן ויהיו נוכחים בזירת הספקים. תוכלו להכיר באופן אישי את האנשים שמניעים את תהליכי ההשמה, את הייחודיות של אותן חברות ואת הכוח שהן יכולות להציע לכם בארגון.

החזר מיידי על ההשקעה – בונוסים

ואם כבר דיברנו על עלות – נוסף לכל מה שתיארנו, אתם מקבלים בונוסים אישיים וארגוניים.

בין 350-700 ש"ח לארגון לפרסום מובלט בלוח AllJobs (תלוי בכמות האנשים שמגיעים מהארגון לכנס), ערכות הדרכה מיוחדות בתחום הגיוס (בכל אחד מהימים תחולק ערכה אחרת, בנושאים שנבחרו על ידי קהילת הגיוס בסקר שערכנו), עם מידע יקר ערך בשווי מאות שקלים, ראיונות מוקלטים עם המרצים הטובים בארה"ב ובארץ, ועוד.

סה"כ שווי הבונוסים האישיים מגיע ל – 1245 ₪ + הבונוס הארגוני של 350-700 ש"ח.

כל אלה הן הזדמנויות אדירות להוסיף ערך לארגון שלך, ערך ששווה כסף רב, והופך את עלות הכנס, לקטנה מאד ביחס להחזר על ההשקעה.

ממש עכשיו מחכה לך טופס ההרשמה לכנס והקישור לשריון המקום בסדנאות


התלבטות #2: אחרי החופש באוגוסט אינני יכולה לקחת יומיים נוספים ולהתנתק

כשחוזרים מחופשה מרגישים לעתים קרובות מפוזרים ומבולבלים: נוצרו כל כך הרבה משימות, המון מיילים הצטברו, וקשה לדעת ממה להתחיל קודם; הכל נראה מאד דחוף מבחינת סדרי עדיפויות. זו בדיוק הסיבה שהתנתקות ליומיים שיהיו ממוקדים במטרה אחת: מציאת פתרונות ומענה לנושאים שהצטברו. אם תגיעו עם ריכוז של כל השאלות שעומדות על הפרק, תוכלו להיפגש עם ספקים שיכולים לתת מענה, לבחון מה עמיתים עשו בהתמודדויות דומות, לנצל את הנטוורקינג המובנה שיהיה חלק מהכנס: כל אלה ייתנו לכם מענה לכל השאלות וההתלבטויות – כך שהחזרה אחרי הכנס למשרד, ביום רביעי, תהיה ממוקדת, ברורה, עם משימות, מטרות ורעיונות חדשים ויצירתיים.

למה לחכות? כאן בקישור – כל המידע על כנס קהילת הגיוס


התלבטות #3: יש לחץ מטורף  של עבודה צריך להספיק לפני החגים

בגלל הלחץ אנשים במקרים רבים מתעמקים בפרטים הקטנים, ולא רואים את התמונה הגדולה והכוללת שיכולה לקדם אותם במהירות לכיוון פתרון. היציאה ליומיים של כנס, תיתן לכם את הפרספקטיבה ואת היכולת להתרחק מהיום-יום ומהמשימות הטקטיות, ולהסתכל מרחוק מנקודת מבט אסטרטגית ומערכתית. במהלך היומיים חלק מההרצאות והסדנאות נותנות כלים פרקטיים גם לפתרון המשימות השוטפות. בצורה כזו, חברי צוות שונים המשתתפים בשני ימי הכנס, "יתפצלו" וכל אחד ישתתף בפעילויות אחרות. כך תקבלו כלים ותובנות לגבי הדרך הטובה להתמודדות עם אתגרים גם ברמה האסטרטגית וגם ברמה הטקטית.


התלבטות #4: אני לא יכולה להוציא את כל הצוות ולא רוצה לעמוד במצב שאני צריכה לבחור רק חלק מהרכזות לכן אף אחת לא תצא

אני באמת מבינה את הבעיה הזו. כמי שניהלה בעבר צוות גיוס שמנה 14 חברי צוות, אני יודעת שאף פעם אי אפשר "לשמח" את כולם. חלק מפיתוח צוות מקצועי קשור לזיהוי החוזקות של חברי הצוות, וחיזוק אלה שהופכים להיות עמוד התווך שלך. תהליך הזיהוי והבחירה של המובילים הוא חשוב, והוא יהיה הבסיס לצמיחת הצוות שלך וליכולת שלך להוביל אותו להצלחות בשנים הקרובות. ברגע שזיהית את אותם מובילים, חשוב לראות שהם נחשפים לכל המידע והכלים שיהפכו אותם למקצוענים בתחומם. זו הסיבה, שבנינו יומיים מאד שונים, בהם בכל יום יש משהו לכל אחד מחברי הצוות. המטרה שלנו היתה לאפשר לארגונים לשלוח משתתף אחר לכל אחד מהימים. בנוסף, הוספנו את הבונוס שעל כל 6 כרטיסים ליום שתקבלו, ה- 7 בחינם, על כל 10 שתקנו, 2 נוספים חינם.

בנוסף, במשך השנה אנחנו מקיימים מפגשים חינמיים, וצוותים רבים שולחים חלק מהנציגים למפגשים החינמיים, ואת האחרים למפגשים בתשלום. החשוב הוא לעזור לצוות שלך להישאר חלק מהקהילה, ללמוד מאחרים ולתרום בחזרה. לא להישאר מנותקים מגוף הידע והחברות הגדול הזה – קהילת הגיוס בישראל.


התלבטות #5: תמיד מרצים אנשים מארגונים גדולים וזה בכלל לא מתאים להתמודדות שלי כארגון קטן – כנראה הכנס לא רלוונטי לי או לארגון שלי

אחת ההרצאות בכנס תהיה הרצאתה של רותם קציר, סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת הסטרטאפ קנשו: דוד מול גוליית: איך לנצח את מלחמת הגיוס כחברה קטנה שמתחרה בענקים האטרקטיביים והמפורסמים בשוק. אבל זה לא מקור הידע היחידי לנציגי חברות קטנות. ראיתי בעבר שהכל קשור לרמת המיקוד והחיפוש של תשובות לשאלות שלך. אני יכולה לספר שאחרי הכנס הראשון, מנהלת הגיוס של חברת ביטוח לא גדולה, סיפרה לי שבחרה לקחת את הרעיון שלמדה מהרצאתה של אפרת דגן מגוגל, לגבי שיתוף עובדים בתהליך המיון. ליוויתי אותה מרחוק ושמעתי בשנה אחרי הכנס, איך הפכה את הרעיון למציאות. היום העובדים לוקחים שם חלק פעיל בתהליך המיון.

לא איתור ארגון זהה (בתחום או בגודלו) בין המרצים, הוא הפתרון. להיפך –

מצאו רעיונות יצירתיים שאחרים בתעשייה שונה פיתחו, ותהיו הראשונים שיביאו אותם לתעשייה או לארגון שלכם. החשוב הוא היישום, המיקוד על השאלות שמטרידות אותך ואיתור הפתרונות עבורם. לא הזיהוי של ארגון זהה לכם בין המרצים.
הקליקו על הקישור הזה – ממש עכשיו – ותגיעו לעמוד עם כל המידע על הכנס, התכנים, הבונוסים וטופס ההרשמה


התלבטות #6: האם הכנס בכלל מתאים לחברות השמה?

הדרך הכי טובה לענות על השאלה הזו היא לגלות לך סוד שיווקי (נציגי ארגונים מגייסים רגע אל תקשיבו)

הדרך הכי טובה לשווק מוצר כלשהו ללקוחות, הוא להבין את המצוקות שלהם מבפנים. הדרך המובילה למכור את שירותיכם כחברת השמה, היא להבין מה מעסיק את הלקוחות שלכם, מה השפה בה הם משתמשים, מה סוגי האתגרים, מה חשוב להם. כרגע, 90% מהמשתתפים הם נציגי ארגונים. הכנס מאפשר לך להיות בין חברות ההשמה הבודדות שיבינו את השעור השיווקי הזה, יבואו ויקשיבו טוב טוב למצוקות הלב של המגייסות והמגייסים. אם תקשיבו טוב, תוכלו בין המפגשים גם להתחבר ברמה האישית, ליצור נטוורקינג שיעבוד עבורכם הרבה אחרי הכנס.

אבל אפילו אם אתם אומרים "אני לא מאלה שמתחברים בכנסים". אפילו רק לשבת ולהאזין לדוגמאות, יהפוך אתכם לכאלה שיכולים לדבר הרבה יותר טוב את "שפת" הגיוס היום, סוף 2011.

אם יש לך התלבטויות נוספות – זה המקום להעלות אותן, כאן למטה בתחתית הפוסט, נשמח מאד לענות. ואם לא – כל מה שצריך זה להקליק כאן על הקישור ולהגיע לעמוד כנס קהילת הגיוס, לקבל את כל הפרטים ולהירשם עוד היום. הזדרזו לשריין מקומותיכם להרצאות ולסדנאות הפרקטיות!

שתפו אותנו בהתלבטויות ומחשבות נוספות

Share

2 תגובות על מורית חושפת הכל …

  1. אמיר דרורי

    אני מגיע לכנס אין לי כל התלבטות

  2. חדשות משאבי אנוש

    גילינו משהו חדש, קלפי טרוט 🙂
    ולגבי התלבטויות – מי שמכיר את כושר הארגון שלך לא צריך להתלבט, פשוט לבוא…

הוספת תגובה

הערה: אם את/ה רוצה לצרף את התמונה שלך לתגובה צריך לעדכן באתר Gravatar
Share